Paco Rabanne

43 LADY MILLION inspirowane Paco Rabanne 43 LADY MILLION inspirowane Paco Rabanne

*Paco Rabanne

43 LADY MILLION inspirowane Paco Rabanne

8,99zł

Paco Rabanne Lady Million to klejnot wśród zapachów dla Pań. Zapach ma rozwijać się stopniowo na skórze swojej właścicielki, powoli roztaczając wokół aromaty ponad 80 składników tych niezwykłych perfum. Subtelna i słodka esencja białego miodu i świeże akordy kwiatu..

818 XS inspirowane Paco Rabanne 818 XS inspirowane Paco Rabanne

*Paco Rabanne

818 XS inspirowane Paco Rabanne

8,99zł

Męski aromat z nutami mchu dębowego i drzew. Zapach zachowujący równowagę pomiędzy kwiatowymi akcentami (jaśmin, róża, geranium), a przenikliwymi nutami piżma i cedru. Zapach, który pobudza zmysły i rozbudza instynkty. Paco Rabanne XS jest jak nowoczesne nadbrzeżne mia..

851 INVICTUS AQUA inspirowane Paco Rabanne 851 INVICTUS AQUA inspirowane Paco Rabanne
New

*Paco Rabanne

851 INVICTUS AQUA inspirowane Paco Rabanne

8,99zł

Paco Rabanne Invictus Aqua - to zaprezentowany w roku 2016 zapach, będący następcą hitu jakim jest Invictus. Różni się jednak od poprzednika, jest to kompozycja świeża, która ma przywodzić na myśl odpoczynek bohatera w łaźni po gorączce zwycięstwa. Odświeżająca mies..

303 ONE MILLION inspirowane Paco Rabanne 303 ONE MILLION inspirowane Paco Rabanne

*Paco Rabanne

303 ONE MILLION inspirowane Paco Rabanne

8,99zł

Woda toaletowa Paco Rabanne One Million dedykowana jest dla  ambitnego i pełnego sukcesów mężczyzny, który dokładnie wie co pragnie od życia. Wzmocni w każdym mężczyźnie pragnienie idealnego świata,  harmonii. Przebudzi w nim dojrzałość i charyzmę...

624 OLYMPEA inspirowane Paco Rabanne 624 OLYMPEA inspirowane Paco Rabanne

*Paco Rabanne

624 OLYMPEA inspirowane Paco Rabanne

8,99zł

Olympea to źródło emocji i wrażeń oraz uczta dla zmysłów Jest świeży i orientalny. Kompozycja złożona z niekonwencjonalnego połączenia słonej wanilii ze świeżymi nutami kwiatowymi oraz magnetyzującym aromatem drewna kaszmirowego uzależnia i wciąga, nie pozostawiając nikogo obojętnym. C..

682 OLIMPEA AQUA inspirowane Paco Rabanne 682 OLIMPEA AQUA inspirowane Paco Rabanne

*Paco Rabanne

682 OLIMPEA AQUA inspirowane Paco Rabanne

8,99zł

Paco Rabanne Olympea Aqua - zaprezentowana w roku 2016 kompozycja, jest następcą hitu jakim jest Olympea. Świeższa odmiana, która jednak czerpie z protoplasty przenosi nas do boskich łaźni. Skryte w mlecznym flakonie w kształcie talizmanu nuty wanilii, bergamotki..

233 INVICTUS inspirowane Paco Rabanne 233 INVICTUS inspirowane Paco Rabanne

*Paco Rabanne

233 INVICTUS inspirowane Paco Rabanne

8,99zł

Paco Rabanne Invictus to orzeźwiający zapach dla silnych i pewnych siebie mężczyzn. Są symbolem rywalizacji i zwycięstwa. Zdecydowany zapach dla prawdziwych mężczyzn. 'Invictus' charakteryzuje ekstremalna tekstura o niezwykle wyrazistej bazie i głębi. Flakon z wyglądu przypominający puchar oddaje ch..

612 ULTRAVIOLET inspirowane Paco Rabanne 612 ULTRAVIOLET inspirowane Paco Rabanne

*Paco Rabanne

612 ULTRAVIOLET inspirowane Paco Rabanne

8,99zł

Paco Rabanne Ultraviolet to kwiatowo orientalny zapach idealny do używania zwłaszcza jesienią i zimą. Przyprawy zawarte w wysokich akordach i sercu zapachu nadają tym luksusowym perfumom powiew orientalności. Aromaty przypraw złagodzone są jednak domieszką wanilii i ambry, których zapach prze..

615 PURE XS inspirowane Paco Rabanne 615 PURE XS inspirowane Paco Rabanne

*Paco Rabanne

615 PURE XS inspirowane Paco Rabanne

8,99zł

Kwiatowo - orientalne Pure XS od Paco Rabanne to perfumy powstałe w 2018 roku. Połączenie białego piżma, wanilii, drzewa sandałowego i kokosa sprawia, że zapach idealnie pasuje do kobiety, która lubi intrygować i pozostawać tajemniczą...

Wyświetlono: 1 do 9 z 17 (2 stron)

Zapisz się do newsletter'a

Zapisz się do newslettera e-madeleine i bądź na bieżąco z nowościami, osobistymi rekomendacjami i ofertami specjalnymi.
Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje